Image

Chalupa u Šimona

Chalupa u Šimona je stylově zrekonstruovaná. Nachází se v klidné části obce. Pro ubytování jsou k dispozici 4 ložnice s celkovou kapacitou 17 lůžek. V přízemí je velká společenská místnost, plně vybavená kuchyň, dětský koutek a 2 ložnice (2×4), každá ložnice má vlastní sociální zařízení. V podkroví jsou 2 ložnice (1×4, 1×5) se společnou koupelnou a WC.
Vybavení chalupy: sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, mixér, rádio, televize ve spol.místnosti a v každém pokoji, Wifi připojení zdarma.

Vytápění chalupy a ohřev užitkové vody je zajištěn plynový kotlem. Ve společenské místnosti je možné přitápět ve stylových kachlových kamnech.

Součástí chalupy je kolárna, velká zastřešená terasa s posezením a se zahradním krbem, venkovní splachovací WC i stylový suchý záchod, prostorná zatravněná zahrada 700 m2 s ovocnými stromy a dětským hřištěm, vinný sklep, ping-pongový stůl, ruské kuželky a v hlavní sezoně bazén.

Parkování je možné vedle chalupy na soukromém pozemku.

Jelikož chalupu využívají zejména rodiny s dětmi, je v objektu kouření zakázáno! Ubytování s domácími mazlíčky není povoleno! V celém objektu se používá domácí obuv.

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib